O Nas

AS Dance Centrum Sztuki Tańca w Kartuzach  zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia.
Działamy od października 2017 roku. Dzięki wsparciu Pana Burmistrza Kartuz Mieczysława Gołuńskiego oraz współpracy  z Kartuskim Centrum Kultury i SP nr 1 przy  Ul. 3 Maja  nasi wychowankowie stawiają pierwsze kroki na scenie. Występy te jeszcze mają charakter amatorski i prowadzone są  w formie treningu jednak  powoli dzieci przygotowują się do udziałów w turniejach.  Mieliśmy wspaniałą możliwość  zaprezentowania naszych podopiecznych podczas kilku znaczących wydarzeń artystycznych organizowanych przez Kartuskie Centrum Kultury przy współpracy Burmistrza Kartuz, w tym:  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, 25 Lecie Kartuskiego Centrum Kultury, Piknik Kolejowy, Truskawkobranie oraz Piknik Rodzinny przy SP Nr1.
 
Wiek nie ma u nas znaczenia, choć najmłodsza grupa zaczyna się od 5 lat, górnej granicy nie ma :)
Stworzyliśmy miejsce w którym dobrze się bawimy, ale i ciężko trenujemy. Każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie. Obecnie najliczniejszą grupę stanowią dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Z treningami wystartowali rownież dorosłi 30+ z czego wielce jesteśmy radzi. Jeśli pojawi się młodzież od 15 lat w górę powstanie nowa grupa treningowa.
 
Zapraszamy na zajęcia w Kartuzach.
Zjecia już wystartowały.
Balet, współczesny, akrobatyka, choreografia, musical theatre - praca z rekwizytem, funky, jazz, hip-hop, step, 30+ Dance, Taebo.

Zapisy informacje www.asdance.pl  info@asdance.pl  tel: 570 500 365
Copyright ©2018 AS Dance, All Rights Reserved.